Tel.: (32) 750-54-27, e-mail: vcm@proautomatic.pl

VISION CREATES MACHINE
 Projekty Realizowane z Waszą Wizją Końca

Automatyzacja Procesów Przemysłowych


Automatyzacja Procesów Przemysłowych

Automatyzacja Procesów Przemysłowych

Zajmujemy się automatyzacją oraz optymalizacją procesów produkcyjnych. Od małych urządzeń pomocniczych po całe linie produkcyjne. Nasza firma posiada własny dział projektowy, produkujemy elementy oraz części maszyn korzystając z najlepszych na rynku podzespołów firm Siemens, Schneider i innych. W zakres naszych usług wchodzi: opracowanie koncepcji i analiz, wykonanie projektów wykonawczych, kompletację dostaw, montaż na obiekcie, oprogramowanie systemów sterowania, wizualizację procesów technologicznych, prace uruchomieniowe,  udział przy rozruchu technologicznym oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny i kompleksową realizację zleceń, a także wsparcie po realizacji projektu/produktu.
Zajmujemy się projektowaniem maszyn, serwisem oraz automatyzacją. Konstruujemy maszyny według określonych wymagań klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z doświadczenia i rozwiązań technologicznych współpracujących z nami producentów i dostawców.

Jeśli interesuje cię zagadnienie: Automatyzacja Procesów Przemysłowych
i szukasz firmy która może w tym temacie pomóc, zachęcamy do kontaktu tel. : (+48) 32 750 54 27
lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Wyślij Zapytanie


Automatyzacja Procesów PrzemysłowychPRO AUTOMATIC
40-600 Katowice, ul. Kościuszki 227
tel: (+48) 32 750 54 27, kom: (+48) 533 306 818,
fax: (+48) 32 750 06 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Tagi: Automatyzacja Procesów Przemysłowych, Automatyzacja Produkcji