Tel.: (32) 750-54-27, e-mail: vcm@proautomatic.pl

VISION CREATES MACHINE
 Projekty Realizowane z Waszą Wizją Końca

Budowa Szaf Sterowniczych


Budowa Szaf Sterowniczych

Budowa Szaf Sterowniczych


Budujemy szafy sterownicze, pulpity sterownicze, według dokumentacji powierzonej lub opracowanej przez naszych pracowników w oparciu o dostarczone założenia. Aparatura, którą wykorzystujemy podczas budowy pochodzi od renomowanych światowych producentów. W skład wyposażenia szafy wchodzą aparaty bezpieczeństwa oraz klimatyzacji. Szafy wykonywane są zgodnie z wymaganiami PN-EN oraz opatrzone są stosownymi deklaracjami zgodności. Zapraszamy też rury-precyzyjne.pl
Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny i kompleksową realizację zleceń, a także wsparcie po realizacji projektu/produktu.
Zajmujemy się projektowaniem maszyn, serwisem oraz automatyzacją. Konstruujemy maszyny według określonych wymagań klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z doświadczenia i rozwiązań technologicznych współpracujących z nami producentów i dostawców.

Jeśli interesuje cię zagadnienie: Budowa Szaf Sterowniczych
i szukasz firmy która może w tym temacie pomóc, zachęcamy do kontaktu tel. : (+48) 32 750 54 27
lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Wyślij Zapytanie


Budowa Szaf Sterowniczych PRO AUTOMATIC
40-600 Katowice, ul. Kościuszki 227
tel: (+48) 32 750 54 27, kom: (+48) 533 306 818,
fax: (+48) 32 750 06 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.