Tel.: (32) 750-54-27, e-mail: vcm@proautomatic.pl

VISION CREATES MACHINE
 Projekty Realizowane z Waszą Wizją Końca

Producent Linii Technologicznych


Producent Linii Technologicznych

Producent Linii Technologicznych

 

My jako firma zajmujemy się automatyzacją oraz optymalizacją procesów produkcyjnych. Od małych urządzeń pomocniczych po całe linie produkcyjne. Nasza firma posiada własny dział projektowy, produkujemy elementy oraz części maszyn korzystając z najlepszych na rynku podzespołów firm Siemens, Schneider i innych. W zakres naszych usług wchodzi: opracowanie koncepcji i analiz, wykonanie projektów wykonawczych, kompletację dostaw, montaż na obiekcie, oprogramowanie systemów sterowania, wizualizację procesów technologicznych, prace uruchomieniowe,  udział przy rozruchu technologicznym oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Firma VCM Pro Automatic od 2009 roku rewolucjonizuje polski rynek automatyki, naszym synonimem jest postęp. Rozwijamy się prężnie i stabilnie kładąc nacisk na środki w rozwój oraz kształcenie fachowej kadry składających się z ekspertów w swojej dziedzinie. A to wszystko po to, żeby świadczyć nasze usługi związane z automatyką i maszynami przemysłowymi oraz doradztwem z zakresu rur precyzyjnych bezszwowych. Zgromadzone przez lata doświadczenia oraz wiedza techniczna pozwala nam dostarczyć klientom najlepsze rozwiązania. Umiejętności kadry są wkładane w to, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów.  Zapraszamy na rury-precyzyjne.pl

Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny i kompleksową realizację zleceń, a także wsparcie po realizacji projektu/produktu.
Zajmujemy się projektowaniem maszyn, serwisem oraz automatyzacją. Konstruujemy maszyny według określonych wymagań klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z doświadczenia i rozwiązań technologicznych współpracujących z nami producentów i dostawców.

Jeśli interesuje cię zagadnienie: Producent Linii Technologicznych
i szukasz firmy która może w tym temacie pomóc, zachęcamy do kontaktu tel. : (+48) 32 750 54 27
lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Wyślij Zapytanie


Producent Linii Technologicznych PRO AUTOMATIC
40-600 Katowice, ul. Kościuszki 227
tel: (+48) 32 750 54 27, kom: (+48) 533 306 818,
fax: (+48) 32 750 06 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.