Tel.: (32) 750-54-27, e-mail: vcm@proautomatic.pl

VISION CREATES MACHINE
 Projekty Realizowane z Waszą Wizją Końca

Produkcja Szaf Sterowniczych


Produkcja Szaf Sterowniczych

Produkcja Szaf Sterowniczych

Zajmujemy się produkcją oraz dostarczeniem szaf sterowniczych do systemów sterowania w różnych formach konstrukcyjnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz wymaganiami stawianymi przez zamawiającego.  Na podstawie wymagań klienta zaprojektujemy i wykonamy szafy sterownicze, począwszy od skrzynek zaciskowych, do złożonych systemów dla obiektów przemysłowych. Podczas produkcji używamy materiałów jedynie renomowanych firm.
Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny i kompleksową realizację zleceń, a także wsparcie po realizacji projektu/produktu.
Zajmujemy się projektowaniem maszyn, serwisem oraz automatyzacją. Konstruujemy maszyny według określonych wymagań klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z doświadczenia i rozwiązań technologicznych współpracujących z nami producentów i dostawców.

Jeśli interesuje cię zagadnienie: Produkcja Szaf Sterowniczych
i szukasz firmy która może w tym temacie pomóc, zachęcamy do kontaktu tel. : (+48) 32 750 54 27
lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Wyślij Zapytanie


Produkcja Szaf Sterowniczych PRO AUTOMATIC
40-600 Katowice, ul. Kościuszki 227
tel: (+48) 32 750 54 27, kom: (+48) 533 306 818,
fax: (+48) 32 750 06 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.