Tel.: (32) 750-54-27, e-mail: vcm@proautomatic.pl

VISION CREATES MACHINE
 Projekty Realizowane z Waszą Wizją Końca

Projektowanie i Budowa Maszyn


Projektowanie i Budowa Maszyn

Projektowanie i Budowa Maszyn

 

Nasi inżynierowie posiadają rozległą wiedzę merytoryczną i techniczną w zakresie projektu i budowy maszyn i urządzeń . Etap projektu maszyn zaczynamy od kontaktu z klientem, uzgadniając z nim parametry urządzeń i wybierając optymalne rozwiązania dla danej firmy.

Nasza Grupa inżynierska posiada rozległą wiedzę merytoryczną i techniczną w zakresie projektu i budowy maszyn. Etap projektu maszyn zaczynamy od kontaktu z klientem, uzgadniając z nim parametry urządzeń i wybierając optymalne rozwiązania dla danej firmy. Proces budowy maszyn to etap, który jest starannie przygotowany przez naszych pracowników. VCMPro Automatic zapewnia  rejestrację wszelkich najważniejszych pomiarów, z punktu widzenia prawa oraz jakości, zespołów bądź  części urządzeń. Nasze wewnętrzne procedury nakazują nam znakować każdą część, co ułatwia prace serwisowe w przyszłości.
Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny i kompleksową realizację zleceń, a także wsparcie po realizacji projektu/produktu.
Zajmujemy się projektowaniem maszyn, serwisem oraz automatyzacją. Konstruujemy maszyny według określonych wymagań klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z doświadczenia i rozwiązań technologicznych współpracujących z nami producentów i dostawców.

Jeśli interesuje cię zagadnienie: Projektowanie i Budowa Maszyn
i szukasz firmy która może w tym temacie pomóc, zachęcamy do kontaktu tel. : (+48) 32 750 54 27
lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Wyślij Zapytanie


Projektowanie i Budowa Maszyn PRO AUTOMATIC
40-600 Katowice, ul. Kościuszki 227
tel: (+48) 32 750 54 27, kom: (+48) 533 306 818,
fax: (+48) 32 750 06 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.