Tel.: (32) 750-54-27, e-mail: vcm@proautomatic.pl

VISION CREATES MACHINE
 Projekty Realizowane z Waszą Wizją Końca

Projektowanie Instalacji Przemysłowych


Projektowanie Instalacji Przemysłowych

Projektowanie Instalacji Przemysłowych

 

Jako doświadczona firma inżynierska, oferujemy projektowanie instalacji przemysłowych dla firm działających w różnych gałęziach przemysłu. Realizujemy zróżnicowane zlecenia klientów, prowadząc pracę w oparciu o wymagania i oczekiwania zleceniodawców, a także przy użyciu własnych sprawdzonych technologii. Specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu zaawansowanych technologicznie projektów instalacji przemysłowych dla dużych przedsiębiorstw przemysłowych.

Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny i kompleksową realizację zleceń, a także wsparcie po realizacji projektu/produktu.
Zajmujemy się projektowaniem maszyn, serwisem oraz automatyzacją. Konstruujemy maszyny według określonych wymagań klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z doświadczenia i rozwiązań technologicznych współpracujących z nami producentów i dostawców.

Jeśli interesuje cię zagadnienie: Projektowanie Instalacji Przemysłowych
i szukasz firmy która może w tym temacie pomóc, zachęcamy do kontaktu tel. : (+48) 32 750 54 27
lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Wyślij Zapytanie


Projektowanie Instalacji PrzemysłowychPRO AUTOMATIC
40-600 Katowice, ul. Kościuszki 227
tel: (+48) 32 750 54 27, kom: (+48) 533 306 818,
fax: (+48) 32 750 06 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Tagi: Projektowanie Instalacji Przemysłowych, Serwis Maszyn Przemysłowych