Tel.: (32) 750-54-27, e-mail: vcm@proautomatic.pl

VISION CREATES MACHINE
 Projekty Realizowane z Waszą Wizją Końca

Serwis Maszyn Przemysłowych


Serwis Maszyn Przemysłowych

Serwis Maszyn Przemysłowych

 

Nasi ludzie w ramach serwisu wykonują naprawy oraz konserwacje automatyki w skład których wchodzą wymiany sterowników maszyn, modułów sterowania, sterowniki mikroprocesorowe, PLC, panele operatorskie, czujniki, terminale operatorskie oraz systemy komunikacji. Nasz serwis podczas naprawy wykorzystuje tylko i wyłącznie z oryginalne części, oraz udziela gwarancji na naprawiony sprzęt. Zapraszamy też na stronę internetową rury-precyzyjne.pl

Zapraszamy do składania zapytań i kontaktu. Możemy zaproponować atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny i kompleksową realizację zleceń, a także wsparcie po realizacji projektu/produktu.
Zajmujemy się projektowaniem maszyn, serwisem oraz automatyzacją. Konstruujemy maszyny według określonych wymagań klientów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystają z doświadczenia i rozwiązań technologicznych współpracujących z nami producentów i dostawców.

Jeśli interesuje cię zagadnienie: Serwis Maszyn Przemysłowych
i szukasz firmy która może w tym temacie pomóc, zachęcamy do kontaktu tel. : (+48) 32 750 54 27
lub do skorzystania z formularza kontaktowego.

 

Wyślij Zapytanie


Serwis Maszyn PrzemysłowychPRO AUTOMATIC
40-600 Katowice, ul. Kościuszki 227
tel: (+48) 32 750 54 27, kom: (+48) 533 306 818,
fax: (+48) 32 750 06 20, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Tagi: Serwis Maszyn Przemysłowych, Projektowanie Urządzeń